17 LIPCA SPOTKANIE STAROSTY ORAZ WICESTAROSTY Z TRENUJĄCYMI W UCZNIOWSKIM KLUBIE LA WAŁCZ JULIĄ KOWALIK, KAMILEM PIETRZAKIEM ORAZ TRENEREM AGNIESZKĄ PRENDECKĄ

Powiększ obraz

17 lipca br. starosta wałecki Bogdan Wankiewicz i wicestarosta wałecki Jolanta Wegner spotkali się z trenującymi w Uczniowskim Klubie Sportowym LA Wałcz Julią Kowalik, Kamilem Pietrzakiem oraz ich trenerem Agnieszką Prendecką. Okazją do spotkania były wielkie sukcesy młodych zawodników na Ogólnopolskim finale Nestle Cup 2023 Leszno. Julia Kowalik zdobyła złoty medal w skoku wzwyż w kategorii wiekowej U14, Kamil Wiszniewski zdobył 4 miejsce w skoku wzwyż w kategorii wiekowej U14. Na spotkaniu zabrakło Kacpra Pietrzaka, który zdobył brązowy medal w skoku wzwyż w kategorii wiekowej U12 oraz trenera Grzegorza Makarońskiego. W trakcie spotkania zawodnikom i trenerom zostały wręczone upominki.