ŻYCZENIA NA ROK SZKOLNY 2023/2024 DLA UCZNIÓW, RODZICÓW ORAZ NAUCZYCIELI

Powiększ obrazObrazek sygnalizujący rozpoczęcie roku szkolnego.

Drodzy uczniowie ‼️

Z okazji rozpoczynającego ⏰ się roku szkolnego 2023/2024🖋🖊✂️🖍✏️📙💻🖨 życzymy Wam, aby nowy rok szkolny był czasem inspirujących wyzwań i wspaniałą przygodą w otoczeniu wspierających nauczycieli i życzliwych rówieśników. Życzymy ❤️ nieustającej ciekawości w poznawaniu otaczającego świata w myśl słów Stefana Żeromskiego: 📙 „Nauka jest jak niezmierne morze. Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony.”

Wszystkim nauczycielom życzymy niegasnącej energii ⚡️⚡️⚡️do pracy, samorealizacji w życiu zawodowym i satysfakcji płynącej z pracy z uczniami. 💐

Rodzicom życzymy, byście dumnie ❤️❤️❤️ patrzyli na swoje pociechy i wytrwale, pomimo wielu obowiązków, znajdowali czas na wspieranie ich pasji i zainteresowań. 🚸

Starosta Bogdan Wankiewicz

Wicestarosta Jolanta Wegner