JUBILEUSZOWA GALA Z OKAZJI 25-LECIA POWIATU WAŁECKIEGO

15 marca w Wałeckim Centrum Kultury odbyła się jubileuszowa gala z okazji 25-lecia powiatu wałeckiego. Uroczystość była okazją do uhonorowania radnych wszystkich kadencji oraz podziękowania osobom i instytucjom działającym na rzecz rozwoju powiatu. W trakcie uroczystości członkini Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego Anna Bańkowska wręczyła srebrną Odznakę Honorową Gryfa Zachodniopomorskiego dr hab. Piotrowi Godlewskiemu, a starosta wałecki dr Bogdan Wankiewicz odebrał z rąk starosty szczecineckiego Krzysztofa Lisa nagrodę „Samorządowiec 25-lecia” przyznawaną przez Związek Powiatów Polskich. Uroczystość uświetnił występ Estery Naczk-Suskiej oraz Wałeckiego Chóru Akademickiego pod kierownictwem Romana Bahrii.

Przedstawia cztery osoby
Przedstawia tort