6 LIPCA – ODBYŁA SIĘ W SZCZECINIE KONFERENCJA ,,WDRAŻANIE I WYKORZYSTANIE WIDEO KONSULTACJI W DIAGNOSTYCE I LECZENIU DEPRESJI MODEL TELEMEDYCYNY W DZIEDZINIE PSYCHIATRII”

Powiększ obrazZdjęcie kobiety wygłaszającej prezentację.

W dniu 6 lipca pani dyrektor Jolanta Pawlus reprezentowała Pana Starostę Bogdana Wankiewicza na konferencji „Wdrażanie i wykorzystanie wideo konsultacji w diagnostyce i leczeniu depresji model telemedyczny w dziedzinie psychiatrii”. Konferencja była realizowana przez SP ZOZ MSWiA w Szczecinie. W imieniu Pana Starosty i organizatorów serdecznie zapraszamy do skorzystania z udziału w projekcie, okres realizacji projektu: maj 23 do styczeń 2024!

Z wsparcia może skorzystać każdy bez względu na miejsce zamieszkania, płeć, wiek czy status zawodowy. W ramach projektu każdy może skorzystać z 4 wideo konsultacji z psychiatrą, psychologiem lub psychoterapeutą!

Pozwól sobie pomóc. Dzwoń pod nr tel 91 311 47 70 od poniedziałku do piątku 7:30 do 15:00.