ULGI PODATKOWE Z TYTUŁU NOWYCH INWESTYCJI

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego zarządzająca obszarem Słupskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej informuje, że jest operatorem rządowego programu pn. Polska Strefa Inwestycji (PSI), który daje przedsiębiorcom możliwość ubiegania się o ulgi podatkowe z tytułu nowych inwestycji/reinwestycji w obszarze 16 powiatów Środkowego Pomorza. Przedsiębiorcy planujący realizację inwestycji na terenie województwa zachodniopomorskiego mogą skorzystać z ulgi w podatku dochodowym. Bliższe informacje o programie PSI dostępne są na stronie sse.slupsk.pl w zakładce Wsparcie PSI. Informacji udziela także Zespół ds. Promocji i Pozyskiwania Inwestorów: e-mail: promocja@parr.slupsk.pl i pod nr tel. 48 59 841 28 92.