PODPISANIE UMOWY NA DOFINANSOWANIE MODERNIZACJI SALI GIMNASTYCZNEJ W ZESPOLE SZKÓŁ NR4 ROLNICZE CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWOWEGO W WAŁCZU

Członkini Zarządu Województwa Anna Bańkowska, starosta wałecki Bogdan Wankiewicz i wicestarosta Jolanta Wegner podpisali umowę na dofinansowanie modernizacji sali gimnastycznej w Zespole Szkół nr 4 Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Wałczu. Dofinansowanie przyznane jest w ramach zadania pn. „Pomoc finansowa dla jednostek samorządu terytorialnego z obszaru Województwa Zachodniopomorskiego z przeznaczeniem na poprawę i modernizację infrastruktury sportowej w 2024 roku”. Zakres prac będzie obejmował zamontowanie klimatyzacji, systemu nagłośnieniowego oraz odmalowanie ścian.

Przedstawia trzy osoby