6 GRUDNIA – UROCZYSTE OBCHODY 30-LECIA ISTNIENIA PARTNERSKIEGO POWIATU UCKERMARK W PRENZLAU

Powiększ obrazZdjęcie z uroczystości.

Delegacja powiatu wałeckiego na czele ze starostą Bogdanem Wankiewiczem i wicestarostą Jolantą Wegner uczestniczyła w uroczystościach jubileuszowych partnerskiego powiatu Uckermark. Uroczyste obchody 30-lecia istnienia powiatu Uckermark odbyły się 6 grudnia w sali kulturalno-plenarnej powiatu Uckermark w Prenzlau. Popołudniu delegacja z Wałcza zwiedziła Jarmark Bożonarodzeniowy, a wieczorem wzięła udział w uroczystej kolacji. Spotkanie było również okazją do rozmów o dalszych planach i wspólnych projektach, które będą realizowane razem z partnerskim powiatem Uckermark i zaprzyjaźnionym powiatem gryfińskim.