CHARYTATYWNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ W WAŁCZU

W Charytatywnym Turnieju Piłki Nożnej, który 21 czerwca odbył się na stadionie miejskim w Wałczu, drużyna Starostwa Powiatowego wywalczyła II miejsce. W rywalizacji udział wzięło dziewięć drużyn.

Drużyna Starostwa wystąpiła w składzie: Paweł Łakomy (kapitan), Piotr Suchojad, Michał Kałucki, Mariusz Mróz, Paweł Brożek, Jarosław Rachubiński, Franciszek Kanduła (bramkarz), Iwona Gosławska, Karina Kościuk i Kamila Budzynowska. W swojej grupie drużyna Starostwa wygrała mecze z Urzędem Miasta Wałcz, Nadleśnictwem Wałcz i Komendą Powiatową Policji w Wałczu. W finale nasza reprezentacja przegrała w zespołem Wsparcia Dowodzenia Wielonarodowego Korpusu Północny-Wschód ze Stargardu. Bramkarz drużyny Starostwa, Franciszek Kanduła otrzymał statuetkę dla najlepszego bramkarza turnieju.

Organizatorami imprezy były Komenda Powiatowa Policji w Wałczu i 100 Batalion Łączności w Wałczu.