ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO DLA ABSOLWENTÓW SZKÓŁ ŚREDNICH W WAŁCZU

Powiększ obrazUroczyste zakończenie roku szkolnego dla absolwentów szkół średnich Powiatu Wałeckiego

Wykorzystajcie w pełni swoją wiedzę i umiejętności – wierzymy w Was i Wasze możliwości. Tymi słowami Starosta dr Bogdan Wankiewicz wraz z Panią Wicestarostą Jolanta Małgorzata Wegner pożegnał uczniów kończących swoją edukację w szkole średniej.

Dnia 28.05.2021r. odbyło się uroczyste zakończenie szkoły dla tegorocznych maturzystów we wszystkich placówkach, w których organem prowadzącym jest Powiat Wałecki. Pan Starosta z tej okazji przekazał wszystkim absolwentom, najlepsze życzenia realizacji dalszych planów zawodowych i edukacyjnych, wiary we własne siły, by szli przez życie z młodzieńczym zapałem i entuzjazmem. Najlepsi uczniowie otrzymali listy gratulacyjne.

Łącznie w tym roku naukę zakończyło 240 uczniów, z czego 87 uczniów w I Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego, 36 uczniów w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, oraz 117 uczniów w Zespole Szkół nr 4 Rolniczym Centrum Kształcenia Ustawicznego.

Zakończenie roku szkolnego 2021 dla absolwentów szkół średnich w Wałczu
Zakończenie roku szkolnego dla absolwentów szkół średnich w Wałczu