WIZYTA WOJCIECHA ŁEBIŃSKIEGO DYREKTORA WYDZIAŁU WDRAŻANIA REGIONALNEGO PROGRAMU OPERACYJNEGO WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO

Powiększ obrazWizyta dyrektora Wydziału Wdrażania Regionalnego Programu Operacyjnego Wojciecha Łebińskiego

W dniu 12 października 2021 r. podczas spotkania Starosty Bogdana Wankiewicza z  Dyrektorem Wydziału Wdrażania Regionalnego Programu Operacyjnego Wojciechem Łebińskim i jego współpracownikami zaprezentowane zostały zrealizowane i będące w toku inwestycje dofinansowane w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020. Goście mieli okazję zwiedzić Lokalne Centrum Nauki „Metalowe Inspiracje”, Powiatowy Zakład Aktywności Zawodowej oraz powstające warsztaty przy Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wałczu.