WAŁECCY PRACOWNICY OŚWIATY MISTRZAMI POLSKI W BADMINTONIE
W Zachodniopomorskim Choszcznie 18.09 2021 odbyły się XXII Mistrzostwa Polski Pracowników Oświaty w Badmintonie. Wałcz był reprezentowany przez pracowników Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wałczu, Szkoła Podstawowa nr 2 w Wałczu oraz Hufiec Pracy 16-6 w Wałczu. Cała trójka również reprezentuje Rakietowy Klub Sportowy w Wałczu ,,Badminton ZWA”. Jednocześnie reprezentację Wałcza wspierał w […]
