Podpisanie listu do umowy członkowskiej w programie edukacyjnym Google

Powiększ obrazStarosta przemawia za stołem prezydialnym

W piątek 18 lutego br. w Lokalnym Centrum Nauki „Metalowe Inspiracje”  gościliśmy przedstawicieli Firmy Google Panią Beatę Galas – Szefową Działu Edukacji w Google Education, Panią Agnieszkę Kamińską – Manager EDU Plan w Polsce oraz Pana Aleksandra Angelov – Google Innowator. W spotkaniu poświęconemu koncepcji transformacji Powiatu Wałeckiego z wykorzystaniem innowacyjnych technologii informatycznych wzięli udział  przedstawiciele  samorządu powiatowego, gminy Mirosławiec, gminy Wałcz i miasta Wałcz, dyrektorzy szkół ponadpodstawowych, rektor i prorektor PWSZ w Wałczu. Podczas wizyty został podpisany list do umowy członkowskiej o współpracy w programie Google pomiędzy Powiatem Wałeckim a Google.

Dwie kobiety i mężczyzna pozują do zdjęcia, z podpisaną umową.