GRATULACJE DLA HONOROWEGO DAWCY KRWI

12 stycznia br. mieliśmy wielką przyjemność gościć w Starostwie Powiatowym w Wałczu Pana Aleksandra Kulniewa, odznaczonego przez Ministra Zdrowia odznaką Honorowego Dawcy Krwi Zasłużony dla Zdrowia Narodu. Odznaka przyznawana jest osobom, które oddały co najmniej 20 litrów krwi lub odpowiadającą tej objętości ilość innych jej składników. W dowód uznania za bezinteresowne dzielenie się bezcennym darem jakim jest krew, Starosta Wałecki Bogdan Wankiewicz wręczył Panu Aleksandrowi Kulniewowi mały upominek i podziękowanie.

Przy okazji zachęcamy do oddawania krwi – to najpiękniejszy akt humanitaryzmu jaki człowiek może ofiarować swojemu bliźniemu.

Najbliższa akcja poboru krwi w ambulansie odbędzie się 22 marca 2022 r. na parkingu przy Starostwie Powiatowym w Wałczu.

Cztery osoby pozują do zdjęcia. W tle ściana z herbami gmin powiatu wałeckiego.
Od lewej: Sekretarz Zbigniew Wolny, Wicestarosta Jolanta Wegner, Aleksander Kuleniew – Honorowy Dawca Krwi, Starosta Bogdan Wankiewicz