DZIEŃ STRAŻAKA

Powiększ obrazDrodzy Strażacy! Z okazji Dnia Strażaka przekazujemy Wam słowa uznania, serdeczne podziękowania i życzenia. Jesteście zawsze pierwsi tam, gdzie zagrożone jest ludzkie życie i zdrowie, dobytek i środowisko. Dziękujemy za każdy dzień strażackiej służby, za stałą gotowość do niesienia pomocy drugiemu człowiekowi, za troskę o bezpieczeństwo mieszkańców powiatu. Życzymy Wam, aby strażacka służba była dla was źródłem zadowolenia i satysfakcji, a wszystkie akcje ratowniczo-gaśnicze kończyły się szczęśliwym powrotem do domu. Starosta Wałecki - Bogdan Wankiewicz Wicestarosta - Jolanta Wegner Przewodniczący Rady Powiatu - Tadeusz Wenio

Drodzy Strażacy!

Z okazji Dnia Strażaka przekazujemy Wam słowa uznania, serdeczne podziękowania i życzenia. Jesteście zawsze pierwsi tam, gdzie zagrożone jest ludzkie życie i zdrowie, dobytek i środowisko.

Dziękujemy za każdy dzień strażackiej służby, za stałą gotowość do niesienia pomocy drugiemu człowiekowi, za troskę o bezpieczeństwo mieszkańców powiatu.

Życzymy Wam, aby strażacka służba była dla was źródłem zadowolenia i satysfakcji, a wszystkie akcje ratowniczo-gaśnicze kończyły się szczęśliwym powrotem do domu.

Starosta Wałecki – Bogdan Wankiewicz

Wicestarosta – Jolanta Wegner

Przewodniczący Rady Powiatu – Tadeusz Wenio

Drodzy Strażacy! 
Z okazji Dnia Strażaka przekazujemy Wam słowa uznania, serdeczne podziękowania i życzenia. 
Jesteście zawsze pierwsi tam, gdzie zagrożone jest ludzkie życie i zdrowie, dobytek i środowisko. 
Dziękujemy za każdy dzień strażackiej służby, 
za stałą gotowość do niesienia pomocy 
drugiemu człowiekowi, za troskę 
o bezpieczeństwo mieszkańców powiatu. 
Życzymy Wam, aby strażacka służba była dla was źródłem zadowolenia i satysfakcji, a wszystkie akcje ratowniczo-gaśnicze kończyły się szczęśliwym 
powrotem do domu. 
Starosta Wałecki - Bogdan Wankiewicz
Wicestarosta - Jolanta Wegner
Przewodniczący Rady Powiatu - Tadeusz Wenio