BEZPŁATNE SZCZEPIENIA DZIECI PRZECIW HPV!

Powiększ obrazBezpłatne szczepienia dzieci przeciw HPV

Wciąż zastanawiasz się czy warto szczepić dzieci przeciw HPV

Odpowiedź jest prosta, oczywiście, że TAK

Jak pokazują badania i ponad 10 letnie programy zdrowotne szczepień przeciw HPV, kraje które je wprowadziły odnotowały 90 % redukcję infekcji wirusem HPV typu 6, 11, 16 i 18 oraz 90 % zmniejszenie zachorowalności na brodawki narządów płciowych. Aż o 85 % zmniejszyła się również liczba patologii wysokiego stopnia zachorowania na raka szyjki macicy – potwierdza lekarz Pani Wiesława Pudzianowska.

Wiec decyzja może być tylko jedna.

Zaszczep swoją córkę i zadbaj o jej zdrowie

Wraz z początkiem września, w ramach projektów dofinansowanych ze środków EFS, ruszyły bezpłatne szczepienia przeciw HPV dla dziewczynek urodzonych w 2009 i 2010 roku z terenu naszego województwa.

Chcesz by twoja córka wzięła udział w projekcie? Skontaktuj się z jednym z realizatorów.

Ale uwaga! Obowiązuje rejonizacja!

Dla osób z powiatów:

• Powiat Gryficki, Powiat Kamieński, Powiat Goleniowski , Powiat Policki oraz miasto Świnoujście i miasto Szczecin – zgłoszenia przyjmuje Przychodnie Fabian – Kadłubka pod numerem 518 636 205
  • Powiat Stargardzki, Powiat Choszczno, Powiat Pyrzycki, Powiat Myśliborski, Powiat Gryfiński, Powiat Sławno, Powiat Koszaliński, Powiat Białogardzki, Powiat Kołobrzeski oraz miasta Koszalin, Powiat Szczecinek, Powiat Wałecki, Powiat Drawski, Powiat Świdwiński, Powiat Łobeski – informację o projekcie znajdziecie na stronie http://stophpv.eu/zachodniopomorskie/ lub pod numerem 533 334 851
Bezpłatne szczepienia dzieci przeciw HPV